| Product Name | Mini Fit And Fresh Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Bricks For Kids Portable Bag |
|---|---|
| Size | 12*7.8*2cm |
| Capacity | 150ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | 150Ml Mini Colorful Food Ice Packs For Coolers Long Lasting Cool Bag Ice Packs |
|---|---|
| Size | 12*7.8*2cm |
| Capacity | 150ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Wave Shape Portable Reusable Kids Mini Cool Bag Ice Cooler Pack For Lunch |
|---|---|
| Size | 16.5*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC |
| Product Name | Blue Portable Cooler Bag Ice Pack Reusable Freezable Gel Cold Packs |
|---|---|
| Size | 16.5*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | OEM 220ml Bpa Free Hard Plastic Gel Cooler Box Blue Ice Cold Pack For Kids Cool Bag |
|---|---|
| Size | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Cooling Gel |
| Product Name | OEM 220ml Bpa Free Hard Plastic Gel Cooler Box Blue Ice Cold Pack For Kids Cool Bag |
|---|---|
| Size | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Cooling Gel |
| Product Name | Customize 200ML Mini Cool Cooler Slim Lunch Gel Ice Packs For Frozen Food In Cool Bag |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*1.5cm |
| Capacity | 200ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 12.2*12.2*2cm |
|---|---|
| Weight | 180g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 19*7*1cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |