| Size | 18*6*1cm |
|---|---|
| Weight | 90g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Weight | 800g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Hard Plastic Picnic Cute Ice Packs Mini Ice Packs Super Absorbent Polymer |
|---|---|
| Size | 5*5cm |
| Eco-friendly | YES |
| OEM | YES |
| Outer Material | Hard Hdpe Plastic |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Product Name | Mini Slim Foot Pad Shape Gel Toddler Ice Pack Refreezable Ice Blocks |
|---|---|
| Size | 14*7.5*1cm |
| Capacity | 90ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Material | HDPE+SAP |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Portable Reusable 90ml Mini Hard Plastic Ice Wine Stick Cooler For Bottle Holder |
|---|---|
| Size | 20*2.5cm Or Customized |
| Eco-friendly | YES |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Weight | 400 G |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |