| Size | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 760g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Chillers Cool Cooler Lunch Pack Ice Substitute For Thermal Bag With Cooling Gel Inner |
|---|---|
| Size | 15*9*2cm,220ml |
| Capacity | 220ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Cooling Gel |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Cooler Slim Gel Lunch Box Cooler Packs / Ice Block OEM |
|---|---|
| Size | 25*20*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Weight | 505ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | Cooling Gel |
| Type | Thermal |
| Product Name | Super Absorbent Polymer Reusable Cool Bag Ice Packs Fresh Food Pack For Lunch Bag |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*1.5cm |
| Capacity | 200ML |
| Outer Material | BPA Free Reusable Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP OR CMC |
| Product Name | 350g Hard Shell Plastic Picnic Cool Bag Ice Packs Freezer Ice Bricks |
|---|---|
| Size | 16*16*1.4cm |
| Capacity | 350ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC |
| Size | 19*19*1cm |
|---|---|
| Capacity | 290ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 19*19*1cm |
|---|---|
| Capacity | 290ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Product Name | SGS Approved Food Grade Ultra Thin Gel Cooler Ice Pack With Cooling Gel Sap Inside |
|---|---|
| Size | 19*15*1.2cm |
| Capacity | 260ml |
| Outer Material | Reusable HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC Or PCM |
| Size | 25*20*1cm |
|---|---|
| Capacity | 450ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |