| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Wave Shape Cooler Pack |
| Size For Ice Pack | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Wave Shape Cooler Pack |
| Size For Ice Pack | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Blue ,can Be Customized |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Wave Shape Cooler Pack |
| Size For Ice Pack | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Size | 21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| Weight | 600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | The Virus Reagent Carrier Transport Box Mini Cooler Box For Long-term Transport |
|---|---|
| External Dimension | 23*17*17cm |
| Internal Dimension | 21*14*14cm |
| Capacity | 4L |
| Weight | 1kg |
| Inner Material | PU Foaming Or VPU Panels |
|---|---|
| Outer Material | White Clear Plastic Shell |
| Outer Size | 87.8*65.7*79.6 Cm |
| Inner Size | 75*53.5*65 Cm |
| Internal Volume | 260 L |
| Inner Material | PU Foaming Or VPU Panels |
|---|---|
| Outer Material | White Clear Plastic Shell |
| Outer Size | 87.8*65.7*79.6 Cm |
| Inner Size | 75*53.5*65 Cm |
| Internal Volume | 260 L |
| Size | 21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | Cooling Gel |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton , Can Be Customized |