| Product Name | Insulation Material VIP-PU Ice Cream Cooler Box For -22C Frozen |
|---|---|
| External Dimension | 63x47.5x43cm |
| Internal Dimension | 56.8x41.5x40.2cm |
| Capacity | 95L |
| Weight | 11kg |
| Size | 18*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | New Design Vaccine Ice Box Cooler For 72 Hours Long Distance Transportation |
|---|---|
| External Dimension | 47.5*47.5*47.5 Cm |
| Internal Dimension | 39*39*39cm |
| Capacity | 59L |
| Weight | 5kg |
| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | High Performance 72 Hours Vaccine Cooler Box With 2-8 PCM Cold Source |
|---|---|
| External Dimension | 43.5x35x31cm |
| Internal Dimension | 33x24x18.5cm |
| Capacity | 14.5L |
| Weight | 6kg |
| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | PU-VIP Insulation Cooler Box Vaccine Transport Box For Medicine Storage |
|---|---|
| External Dimension | 46x46x46cm |
| Internal Dimension | 35x35x35cm |
| Capacity | 42L |
| Weight | 3kg |
| Product Name | Factory Design Durable Portable Ice Cream Carrier For -22℃ Cold Storage |
|---|---|
| External Dimension | 63x47.5x43cm |
| Internal Dimension | 56.8x41.5x40.2cm |
| Capacity | 95L |
| Weight | 11kg |
| Product Name | VPU Material Insulation Cold Storage Box For Medicine Transport |
|---|---|
| External Dimension | 46x46x46cm |
| Internal Dimension | 35x35x35cm |
| Capacity | 42L |
| Weight | 3kg |