| Material | PP Plastic |
|---|---|
| Packaging Material | Export Corrugated Carton |
| Size | 110*23mm,85*23mm,33*45mm |
| Capacity | 10G,8G |
| HS Code | 3926909090 |
| Product Name | 2-8 C Low-temperature Control Cold Chain PU-VIP Medical Cooler Box |
|---|---|
| External Dimension | 38.2*38.2*38.2cm |
| Internal Dimension | 30*30*30cm |
| Capacity | 27L |
| Weight | 2.03kg |
| Material | PP Plastic |
|---|---|
| Packaging Material | Export Corrugated Carton |
| Size | 110*23mm,85*23mm,33*45mm |
| Capacity | 10G,8G |
| HS Code | 3926909090 |
| Product Name | 2-8 C Low-temperature Control Cold Chain PU-VIP Medical Cooler Box |
|---|---|
| External Dimension | 38.2*38.2*38.2cm |
| Internal Dimension | 30*30*30cm |
| Capacity | 27L |
| Weight | 2.03kg |
| Size | 22.5*18.5*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Product Name | PCM Phase Change Material Beer Holder Cooler Ice Brick HDPE Plastic BPA Free |
|---|---|
| Size | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Usage | Beer,wine Can Cooler Holder |
| Material | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Product Name | Insulin Bag,cooler Bag Vaccine Ice Box With Cooling Ice Brick Printing Logo |
|---|---|
| External Dimension | 19*8.5cm |
| Inside Product | Cooling Ice Brick |
| Total Weight | 400g |
| Ice Brick Size | 17.3*7*4cm |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |