| Size | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capacity | 160ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1038g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White Container With Blue Gel, Also Can Be Customized |
| Size | 17.3*9.6*3.8 M |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 19*7*1cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 37.2*21.2*5.2cm |
|---|---|
| Weight | 1600g |
| Outer Material | FDA Approved HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer Sap |
| Colors | Blue Color, Can Customize |
| Product Name | Cheapest Promotional Portable Gift Gel Ice Lunch Cold Pack For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 18*4cm |
|---|---|
| Capacity | 650ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |