| Size | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Weight | 500 Ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Blue ,can Be Customized |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Product Name | Non-toxic Food Safe PCM Cooling Gel Pack -Accept Custom |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Specification | 13.5*13.5*2cm,200g |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Specification | 13.5*13.5*2cm,200g |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Specification | 13.5*13.5*2cm,200g |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |