| Size | 28*12*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | PCM Phase Change Material Beer Holder Cooler Ice Brick HDPE Plastic BPA Free |
|---|---|
| Size | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Usage | Beer,wine Can Cooler Holder |
| Material | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Size | 21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 27*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 860g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Hard Plastic Shell Gel Ice Pack For Fans |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 13.5*13.5*2 Cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 43.8**20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 30.7*26.8*2.5cm;35.7*30*2.5cm;43.7*33*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1400g;2000g;2700g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |