| Size | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 30.7*26.8*2.5cm;35.7*30*2.5cm;43.7*33*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1400g;2000g;2700g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | Can Be Customized |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 245*1145*15mm |
|---|---|
| Weight | 390g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 25x20x3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 16.5*9.7*3cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 15.8*9.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Weight | 500 Ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |