| Size | 27*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 860g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | 25*20*1cm Ultra Thin Gel Ice Pack For Food , Reusable Ice Brick For Cooler Bag |
|---|---|
| Size | 25*20*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | -22C Large Ice Bricks Phase Change Material Plastic Eutectic Cold Plate For Freezing |
|---|---|
| Size | 30*20*2cm Or Customized |
| Capacity | 1000ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | PCM Phase Change Material |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Ultra Thin Reusable Blue Gel Ice Pack Plastic Ice Brick With CE / FDA Approval |
|---|---|
| Size | 17.5*11.5*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | Yes |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |