| Size | 17.8*12.2*1.4cm |
|---|---|
| Capacity | 260ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 38.5*29*2cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP / CMC / PCM |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 10*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1038g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White Container With Blue Gel, Also Can Be Customized |
| Size | 17.8*12.2*1.4cm |
|---|---|
| Capacity | 260ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Pcm |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 11.57*11.57*4.46cm |
|---|---|
| Weight | 360g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Pcm |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 3.5 X 3.5 Inches |
|---|---|
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |