| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
| Weight | 130g |
| Color | Can Be Customized |
| Product Name | Eco-Friendly Nontoxic Rigid Plastic Refreezable Blue Ice Blocks 200Ml Cool Bag Ice Packs |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Non-toxic HDPE Plastic 600ml Ice Pack Flask For Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capacity | 600ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
| Weight | 130g |
| Color | Can Be Customized |
| Size | 16.8*8.8*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Product Name | Non-toxic HDPE Plastic 600ml Ice Pack Flask For Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capacity | 600ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
| Weight | 130g |
| Color | Can Be Customized |
| Size | 12.2*12.2*2cm |
|---|---|
| Weight | 180g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 19*8*2cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 15*10*1cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |