| Product Name | High Efficiency Reusable Cute Ice Packs Bpa Free Red Apple Shape Ice Bricks For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 10*2cm |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Freezer Gel Cute Ice Packs Box For Lunch Cooler Bag , OEM Kids Cool Pack |
|---|---|
| Size | Customized |
| Capacity | 160ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Eco-Friendly Nontoxic Rigid Plastic Refreezable Blue Ice Blocks 200Ml Cool Bag Ice Packs |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | Diameter :21.5cm, Thickness:2.5cm |
|---|---|
| Weight | 730g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | Can Be Customized |
|---|---|
| Weight | Custom |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 33*11*2cm |
|---|---|
| Weight | 580g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |