| Product Name | Foldable And Portable Beer Cooler Box Shoulder Bag With Straps |
|---|---|
| External Dimension | 45.2*31.7*34.3cm |
| Internal Dimension | 37.5*23.5*26.2cm |
| Capacity | 24L |
| Weight | 3kg |
| Outer Size | 55*55*55cm |
|---|---|
| Outer Material | Oxford Cloth |
| Internal Size | 42*42*42cm |
| Internal Material | Superfine Glass Fiber VIPs+PU Foam |
| Capacitytype | 75L |
| Product Name | VIP Panel And Insulated PU Foam Medical Cooler Box For 2-8 Degrees Long Distance Transport |
|---|---|
| External Dimension | 46x46x46cm |
| Internal Dimension | 35x35x35cm |
| Capacity | 42L |
| Weight | 3kg |
| Product Name | New Design Thermal Insulation Ice Cooler Box For Food Fresh Transport |
|---|---|
| External Dimension | 46x46x46cm |
| Internal Dimension | 35x35x35cm |
| Capacity | 42L |
| Weight | 3kg |
| Product Name | 23.5L Portable Insulated Ice Cream Cooler Box With -22 Degrees Ice |
|---|---|
| External Dimension | 45*31*35cm |
| Internal Dimension | 38*23*27cm |
| Capacity | 23.5L |
| Weight | 2.03kg |
| Type | 700 Oxford Fabric Insulated Coolest Cool Ice Box For Medical Vaccine Transport |
|---|---|
| Outer Size | 38.5*29*23.5cm |
| Capacity | 26L |
| Used For | For Cans, Food, Medicine, Vaccine |
| Accessories | Gel Packs |
| Product Name | 23.5L Portable Insulated Ice Cream Cooler Box With -22 Degrees Ice |
|---|---|
| External Dimension | 45*31*35cm |
| Internal Dimension | 38*23*27cm |
| Capacity | 23.5L |
| Weight | 2.03kg |
| Product Name | Vacuum Insulation Panel Medical Cool Box For Medical Storage Transport |
|---|---|
| External Dimension | 46*30.5*35cm |
| Internal Dimension | 37.5*23.5*27cm |
| Capacity | 24L |
| Weight | 2.5kg |
| Product Name | VPU Material Insulation Cold Storage Box For Medicine Transport |
|---|---|
| External Dimension | 46x46x46cm |
| Internal Dimension | 35x35x35cm |
| Capacity | 42L |
| Weight | 3kg |
| Product Name | Premium Insulated Bio Medical Blood Transportation Bag Cooler |
|---|---|
| External Dimension | 46x46x46cm |
| Internal Dimension | 35x35x35cm |
| Capacity | 42L |
| Weight | 3kg |