| Product Name | Foldable And Portable Vaccine Cooler Bag Shoulder Bag |
|---|---|
| External Dimension | 45.2*31.7*34.3cm |
| Internal Dimension | 37.5*23.5*26.2cm |
| Capacity | 24L |
| Weight | 3kg |
| Type | Vacuum Cooler Box |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 58*38*54cm |
| Inter Size For EPP Box | 53*30*47cm |
| Capacity For EPP Box | 74.7L |
| Outer Material | Oxford Fabric |
| Type | Vacuum Cooler Box |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 36*22*25cm |
| Inter Size For EPP Box | 47*31*36.5cm |
| Capacity For EPP Box | 19.8L |
| Outer Material | Oxford Fabric |
| Product Name | Vaccine Carrier Portable Cold Chain Cooler Box Transfer Bag |
|---|---|
| External Dimension | 295*215*260 Mm |
| Internal Dimension | 225*150*190mm |
| Capacity | 6.5L |
| Weight | 3kg |
| Product Name | Customize Portable 4L Small Vaccine Carrier Box For 2-8 C Storage |
|---|---|
| External Dimension | 23*17*17cm |
| Internal Dimension | 21*14*14cm |
| Capacity | 4L |
| Weight | 1kg |
| Type | Vacuum Cooler Box |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 58*38*54cm |
| Inter Size For EPP Box | 53*30*47cm |
| Capacity For EPP Box | 74.7L |
| Outer Material | Oxford Fabric |
| Product Name | 345L Large Capacity Foldable Medical Cold Chain Box Vaccicne Transport Cooler Box |
|---|---|
| External Dimension | 1060*770*710 Mm |
| Internal Dimension | 930*640*580mm |
| Capacity | 345L |
| Weight | 16.5kg |
| Product Name | 32L PU Insulation Medical Cooler Box Reagent Storage Container |
|---|---|
| External Dimension | 44x44x45cm |
| Internal Dimension | 32x32x32cm |
| Capacity | 32L |
| THICKNESS | 6CM |
| Product Name | Customize Portable 4L Small Vaccine Carrier Box For 2-8 C Storage |
|---|---|
| External Dimension | 23*17*17cm |
| Internal Dimension | 21*14*14cm |
| Capacity | 4L |
| Weight | 1kg |
| Product Name | 20L EPP Material Medical Storage Cooler Box Cold Chain Box |
|---|---|
| External Dimension | 450x284x330mm |
| Capacity | 20L |
| Outer Material | Oxford Bag |
| Inside Materia | EPP Foam |